Beroun

Jestliže jste z Berouna a hledáte zámečníka, na kterého se můžete spolehnout, našli jste ho! Poskytujeme komplexní zámečnické služby. Ať už potřebujete řešit nouzové situace, zabezpečit svůj domov, nebo zajistit bezpečnost své firmy. Dokážeme vám pomoci s každým problémem týkající se zámků a zabezpečení.

Otevřeme pro váš každý zámek

Plastové či bezpečnostní dveře. Poškozený zámek či ztracený klíč? Dům, auto nebo dokonce trezor? Nic z toho pro nás není problém. Bez ohledu na to, zda jste své klíče ztratili nebo máte problém s poškozeným zámkem, můžete se na nás obrátit. Starý nebo poškozený zámek můžeme opravit či rovnou vyměnit a stejné služby nabízíme také pro automobily.

Bezpečnost nadevše

Poskytujeme konzultace a rádi vám poradíme s tím, jak nejlépe zabezpečit vaši nemovitost proti vstupu neoprávněných osob. Ať už chcete mít klidný spánek a vědět, že je váš dům dobře chráněný nebo vylepšit zabezpečení své firmy a kanceláře, můžeme vám pomoci. Problémem není ani přestavba a sjednocení vložek nebo vybudováním systému generálního klíče.     

Dostupnost 24/7

Jsme tu pro vás kdykoliv, i mimo běžné pracovní hodiny. Naši zkušení zámečníci mají bohaté zkušenosti a jsou připraveni na každý obyčejný i nepravděpodobný případ. A nebojte se, vždy vám předem sdělíme cenu za své služby, bez skrytých poplatků. A tak, pokud potřebujete spolehlivého zámečníka v Berouně, neváhejte nás kontaktovat.