Jesenice

Hledáte spolehlivého zámečníka v Jesenicích? Naše firma poskytuje komplexní zámečnické služby pro domácnosti, kanceláře, firmy i provozovny s důrazem na rychlost a kvalitu. Ať už potřebujete naléhavou pomoc nebo plánujete zlepšit zabezpečení svých nemovitostí a majetku, jsme zde pro vás.

Naše služby zahrnují:

  1. Otevírání zamčených dveří – Nezoufejte, pokud jste ztratili klíče nebo máte problém se zámkem. Naši technici vám pomohou, ať už se jedná o běžný zámek nebo rovnou o bezpečnostní dveře s bezpečnostním kováním.
  2. Instalace a výměna zámků – Když už staré zámky zlobí, špatně se odemykají nebo to prostě chce výměnu za lepší, nabízíme zaměření a instalaci všech druhů zámků podle vašich potřeb.
  3. Otevírání trezorů – Ano, ani zamčený trezor pro nás není překážkou. Dokážeme pro vás otevřít trezor i ve chvíli kdy od něho ztratíte klíč nebo číselnou kombinaci.
  4. Otevřeme i vaše auto – Pomůžeme vám i v případě, že se nemůžete dostat do svého auta. Zabouchnutý či ztracený klíč není problém, stačí nám jen zavolat.
  5. Poradenské služby – Rádi vám poradíme, jak nejlépe ochránit váš majetek, a doporučíme jednotlivá řešení přizpůsobená vám na míru.

Neváhejte se na nás obrátit

Jsme tady pro vás skutečně non-stop. Na naši infolinku se dovoláte ve kteroukoliv denní i noční hodinu a naši technici jsou připraveni k vám okamžitě vyjet. Můžete se spolehnout, že k vám vyšleme pouze zkušené profesionály, kteří si budou umět poradit s vaším zámkem a dokáží i poradit. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Postaráme se o bezpečnost vaší i vašeho majetku.