Horoměřice

Jak už lidová moudrost praví, neštěstí nechodí po horách. A přesně tak to často v běžném životě i je. Znáte tu situaci, kdy se vám ve spěchu podaří zabouchnout si klíče doma, zrovna když spěcháte do práce nebo vyprovázíte děti do školky? V takových chvílích je dobré mít po ruce číslo na spolehlivého zámečníka. Ale víte, s čím vším vám můžeme ještě pomoci?


Otevírání zámků je jen začátek


Pro naše zámečníky je otevírání dveří denním chlebem. Ať už jste si klíče zapomněli uvnitř nebo se nemůžete dostat domů kvůli zaseklému zámku, naši zámečníci si rychle poradí a dokážou vám otevřít bez poškození dveří. Problémem pro nás nejsou ani bezpečnostní zámky a dveře.

Otevírání automobilů


Zabouchli jste si klíče v autě? Naši profesionální zámečníci můžou vaše auto otevřít bez jeho poškození. Ať už jste ztratili klíče, máte zlomený klíč v zámku nebo vám nefunguje dálkové ovládání, jsme připraveni vám pomoci a případně také vyrobit náhradní klíč.

Nepřetržitá zámečnická pohotovost

Nikdy nevíte, kdy se může něco stát. Ať už jde o klíče zamčené uvnitř nebo zaseknutý zámek, naše služby jsou dostupné nonstop. I když ve většině případů nejde o situace vyžadující zásah hasičů, je dobré mít po ruce kontakt na šikovné zámečníky a okamžitě zavolat o pomoc.

Odblokování trezorů

Trezory jsou čím dál tím běžnější součástí domácností. Pokud máte problém s přístupem, naši specialisté na trezory dokáží otevřít jak mechanické, tak sofistikované elektronické modely bez jejich poškození. V některých případech sice může být nutné provést jemné vrtání, ale i to zvládneme tak, abyste trezor mohli nadále bezpečně používat.