Průhonice

Nikdy nevíme, jakou překážku před nás osud postaví. S těmi životními vám sice nepomůžeme, zato vám dokážeme pomoci se všemi problémy se zámky, klíči, dveřmi a zabezpečením obecně. Žádné dveře pro nás nejsou překážkou.

Otevírání zamčených dveří

Pokud se vám stane, že zůstanete zamčeni venku bez klíčů, naši zámečníci dokáží bezpečně otevřít dveře vašeho domova nebo kanceláře bez poškození zámku. Díky tomu nebudete muset zbytečně měnit zámky a řešit starosti s pořizováním nových klíčů.

Výměna zámků

Při stěhování do nového, odstěhování nájemníka nebo po pokusu o vloupání byste nemněli váhat a pro bezpečí všech raději okamžitě vyměnit zámky. Naši zámečníci to dokáží rychle a postarají se, že nové zámky jsou správně namontované a fungují tak jak mají.

Zámečník pro každou pohotovost

Poskytujeme nepřetržitou pohotovostní službu, která je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. To oceníte především v krizových situacích, jako jsou zaseklé zámky, zalomené nebo ztracené klíče. Samozřejmě se na nás můžete obrátit, také když potřebuje vyrobit duplikát klíčů, nebo okamžitě zabezpečit objekt po vloupání.

Otevření automobilů

Podařilo se vám zamknout klíče v autě? Pokud nemáte v autě zamčené dítě, nic se neděje. Stačí nám zavolat a my přijedeme a auto pro vás rychle otevřeme. Nebojte se, během našeho zásahu nedojde ani k poškození vozu ani jeho zámku a po otevření automobilu můžete v poklidu zase odjet.

Odblokování trezorů

Ztráta klíče od trezoru nebo zapomenutý kód může potrápit kde koho, ale zkušení zámečníci dokáží vyřešit i tento problém. Ve většině případů dokážeme trezory otevřít bez jejich poškození a můžete v nich i nadále uchovávat své cennosti beze strachu o jejich bezpečí.

Zabezpečení objektů

Naši zámečníci nejen řeší problémy se zámky, ale pokud máte zájem, můžeme pro vás také provést bezpečnostní audit vašeho domu či firmy. Navštívíme vás a zhodnotíme slabé body v zabezpečení a navrhneme možnosti pro jeho zlepšení, jako je instalace nových zámků, bezpečnostních systémů a další možnosti, které budou odpovídat vašim individuálním představám.