Lipence

Naše zámečnická firma v Lipencích je zde, aby vám usnadnila život, když to nejvíce potřebujete. Ať už se ocitnete v prekérní situaci anebo chcete jen zlepšit bezpečnost svého domova, jsme tu pro vás.

Otevření zamčených dveří

Jedna z nejběžnějších zámečnických služeb, se kterou se na nás lidé obracejí, je otevírání dveří, které se jim zabouchly.  Často se také stává, že jim dokonce klíče zůstaly trčet na druhé straně zámku. Rozhodně to však není důvod k panice. Tyto situace, i když nepříjemné, mají jednoduché a rychlé řešení. Pokud bydlíte v okolí Lipenic, můžete se na nás obrátit a my se bez zbytečných průtahů postaráme o to, abyste mohli opět vstoupit do svého domova či kanceláře, samozřejmě bez poškození dveří.

Výměna zámků

Výměna zámku je na pořadu dne nejen po pokusech o neoprávněné vniknutí, ale také při změně nájemníků, kteří mohli vytvořit kopie klíčů, nebo při přebírání nemovitosti od majitele či makléře. V takových chvílích nemůžete nikdy tušit, kolik různých lidí, od makléřů po stavební pracovníky, mohlo mít klíče nebo si vytvořili jejich kopie. Proto důrazně doporučujeme, po dokončení jakýchkoliv stavebních nebo rekonstrukčních prací, nechat si zámky profesionálně vyměnit.

Otevření automobilů

Pokud jste si nešťastně zamkli klíče v autě, stačí nám zavolat a my vám pomůžeme se do vozu bezpečně dostat, aniž by došlo k poškození vozu nebo zámku. To stejné platí také v případě ztráty klíčů, zalomeného klíče v zámku, nebo nefunkčního dálkového ovládání, což se může stát, pokud například zapomenete včas vyměnit baterii.

Otevírání trezorů

Stejně jako umíme otevřít zamčené dveře domu nebo auta, jsme schopni odblokovat i trezory bez ohledu na jejich zabezpečení nebo model. A to ve většině případů bez jejich poškození. V krajním případě, když je nutné trezor navrtat, po otevření pečlivě utěsníme vzniklý otvor speciálním tmelem, díky čemu zůstane trezor stále použitelný a bezpečný.

Zámečnická pohotovost

Ať už potřebujete rychle otevřít zamčené dveře, auto, opravit zaseknutý zámek, nebo potřebujete naléhavě vytvořit kopii klíčů, jsme vám k dispozici na naší pohotovostní lince nonstop, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pokud si nejste jisti, jak postupovat v konkrétní situaci, neváhejte nás kontaktovat i pro radu na dálku.