Brandýs nad Labem

V našem zámečnictví v Brandýse nad Labem poskytuje kompletní nabídku služeb, abychom vyhověli všem vašim přáním. Jsme zkušení profesionálové a dbáme na vaši bezpečnost.  Pomůžeme vám v nejrůznějších situacích, a to nejen v případě ztráty klíčů nebo kopírování klíčů. Podívejte se na to, co vše vám můžeme nabídnout:

Zámečnický servis

Každý zámek potřebuje pravidelnou údržbu, aby fungoval bez problémů a správně po dlouhou dobu. Provádíme kontrolu, mazání, seřízení a v případě potřeby i výměnu zámků, abyste měli jistotu, že vaše zabezpečení funguje bezchybně. Výměnu zámků doporučujeme také v případě, stěhování do nového bytu. Otevřeme každý zámek, ať už se rozbil nebo jste jen ztratili klíč. S námi se dostanete bez problémů a poškození zámku do svého bytu, kanceláře nebo auta. Otevřeme pro vás dokonce i vaše nedobytné trezory a nezáleží na tom, zda jste ztratili klíč nebo zapomněli číselnou kombinaci.

Zámečnická pohotovost 24/7 pro každou nepříjemnou situaci

Jsme tady pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ať už jde o problém s klíčem nebo jinou zámečnickou nouzi. V Brandýse nad Labem a blízkém okolí vám poskytneme rychlou a profesionální pomoc. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 226 633 917 a my během chvíle přijedeme a vše vyřešíme!

S čím vším vám můžeme pomoci?

Naši profesionální zámečníci vám pomůžou s širokou škálou služeb, například:

  1. Otevírání zámků u zabouchnutých nebo zamčených dveří
  2. Odblokování automobilů
  3. Otevírání trezorů
  4. Odstranění zlomených klíčů
  5. Výměna zámků a vložek
  6. Montáž bezpečnostního kování a závor
  7. Opravy po vloupání
  8. Přestavby a sjednocení vložek
  9. Systémy generálního klíče
  10. A mnoho dalších služeb!

Naši profesionální zámečníci jsou připraveni vám pomoct s každou zámečnickou prací a situací. Nabízíme komplexní řešení pro zabezpečení vašeho domova nebo kanceláře. Od bezpečnostních dveří a zámků až po pokročilé zabezpečovací systémy a pohybová čidla. Také pomáháme s instalací systémů generálního klíče pro komplexní objekty, jako jsou nákupní centra, průmyslové haly nebo firmy, které potřebují diferencovat přístup zaměstnanců do různých prostor. Proto neváhejte a obraťte se na nás.